АСПІРАНТУРА

Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Інституті біології тварин НААН здійснюється в аспірантурі (ад’юнктурі) за очною (денною, вечірньою) та заочною формою навчання.

Відповідно до наказу МОН України від 03.08.2016 № 933 «Про ліцензування освітньої діяльності та третьому освітньо-науковому рівні», Інститут біології тварин НААН отримав ліцензію на освітню діяльність у сфері вищої освіти на третьому освітньо-науковому рівні, для здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії за спеціальностями:

  • 091 — «Біологія»
  • 204 — «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» 
  • 211 — «Ветеринарна медицина»

Прийом до аспірантури Інституту здійснюється відповідно до показників державного замовлення на підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів, а також на комерційній основі — на умовах контрактів, укладених Інститутом з юридичними та фізичними особами.

Критерії для прийому до аспірантури Інституту сформовані з врахуванням вимог Положення про підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 309 від 1.03.99 р.

 На навчання в очній аспірантурі приймаються особи, які мають диплом спеціаліста, або магістра, як правило, з відзнакою, проявили нахил та мають певні здобутки у науковій роботі.
На навчання в аспірантурі без відриву від виробництва приймаються особи, які мають науковий доробок в обраній галузі та стаж роботи за фахом.

 Зарахування проводиться за результатами конкурсних вступних іспитів відповідно до рішення приймальної комісії після укладення контракту між університетом та вступником до аспірантури або установою, яка скерувала його на навчання.

Підготовка у аспірантурі здійснюється за рахунок:

  • коштів держбюджету України (за державним замовленням)
  • коштів юридичних та фізичних осіб (на умовах контракту)

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect