Термін "Буятрика" (Buiatrik) - грецького походження і означає "зцілення, виліковування корів". Під цим терміном розуміють також вивчення хвороб інфекційної та незаразної етіології у жуйних тварин. Таким чином Буятрика включає дослідження поширення, етіології, патогенезу, діагностики, лікування та профілактики захворювань великої рогатої худоби та інших жуйних тварин.
 
Асоціація буятрики України — громадська організація, яка об'єднує громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, які працюють у сфері ветеринарії. Асоціація створена і здійснює свою діяльність на демократичних засадах і принципах добровільності, гласності, законності, рівноправності всіх її членів у повній відповідності до Конституції України, Закону України “Про об'єднання громадян” та чинного законодавства.
Асоціація буятрики України з 2008 р. є членом Всесвітньої асоціації буятрики (World Association for Buiatrics  (WAB) , яку було створено у 1962 році . Кожні два роки WAB проводить світові конгреси з буятрики. Також щорічно відбуваються регіональні, національні конгреси. Наприклад —  Middle European Buiatrics Congress, у якому представники України постійно беруть участь.
Мета діяльності ГО "Асоціації буятрики України" — сприяння розвитку ветеринарії у всіх її наукових спеціальностях.
Основні завдання ГО "Асоціації буятрики України":
  • сприяння розвитку та вдосконаленню діагностики, лікування та профілактики захворювань ВРХ;
  • сприяння поширенню наукових даних і контакту між ветеринарними спеціалістами, організація зустрічей для обговорення захворювань жуйних тварин, проведення наукових засідань та практичних семінарів;
  • надання допомоги членам Асоціації у питаннях удосконалення професійних знань, підвищення їх кваліфікації;
  • здійснює захист прав та інтересів членів Асоціації.
Правління ГО «Асоціація буятрики України»
Призидент — доктор ветеринарних наук, професор, академік НААН, Заслужений діяч науки і техніки України Влізло Василь Васильович
Секретар — кандидат біологічних наук, Козак Марія Романівна
 
Статут  ГО «Асоціація буятрики України»
Вступ у ГО «Асоціація буятрики України»
 
Контакти
м. Львів, вул. В. Стуса, 38, 79034
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect