Stoyan

Куртяк Богдан Михайлович

доктор ветеринарних наук, старший науковий співробітник

 

 

 

 

 

У 1970р. вступив до Львівського зооветеринарного інституту на ветеринарний факультет, який закінчив з відзнакою у 1975р.
Після закінчення інституту впродовж 10 років працював головним ветлікарем господарства в с. Жовтанці на Львівщині. На початку 80-х, 6 років працював головою колгоспу в Кам’янка-Бузькому районі в с. Желдець.
З 1989 року – генеральний директор АПК «Карпати», начальник управління с/г і продовольства Кам’янка-Бузького району.
З 1995 р. по 1997 р. – начальник головного управління с/г і продовольства Львівської ОДА.
З 1997 р. по серпень 2010 р. – начальник головного управління – головний державний інспектор ветеринарної медицини в Львівській області.
У 1992 р. захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата біологічних наук, а в червні 2006 р. захистив докторську дисертацію на тему «Особливості обміну речовин в організмі корів у передродовий і післяродовий періоди та роль вітамінів А, D, E і селену в його корекції» і здобув науковий ступінь доктора ветеринарних наук.
З серпня 2010 р завідувач кафедри епізотології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького.
Член спеціалізованих вчених рад по захисту кандидатських та докторських дисертацій в Національному університеті ветеринарної медицини та біотехнології ім. С. З. Ґжицького та Інституту біології тварин.
Є автором понад 70 наукових праць, монографій, співавтор 4-х томного видання «Ветеринарна експертиза харчових продуктів».