Салига Наталія Омелянівна

докторант

кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Освіта

У 2003 р. захистила дисертацію на тему: «Імунобіологічний статус у свиней в неонатальний період та вплив на нього риботану, тималіну та левамізолу» і отримала диплом кандидата біологічних наук за спеціальністю фізіологія людини і тварини.

З 2016 р докторант, Інституту біології тварин НААН, спеціальність −  біохімія. Науковий консультант Іскра Руслана Ярославівна д.б.н.,с.н.с.

Наукові зацікавлення

фізіолого-біохімічна дія окремих амінокислот на організм щурів за впливу ксенобіотиків різної природи.

Автор понад 80 наукових праць, 3 патентів.

Основні наукові праці

Салига Н.О. Активність глутатіонової ланки антиоксидантного захисту та інтенсивність процесів пероксидного окислення ліпідів у тканинах щурів за дії L-глутамінової кислоти // Український біохімічний журнал. –  2013. – №4(85). – С.40-47.

Салига Н.О. Каталазна та супероксиддисмутазна активність в окремих органах щурів за впливу L-глутамінової кислоти // Вісник Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. – 2013. – №63. – С.43-46. 

Салига Н. Вплив L-глутамінової кислоти на активність ензимів метаболізму глутатіону та інтенсивність пероксидних процесів у щурів // Вісник  Львівського університету. Серія біологічна. – 2013. - Випуск 62. – С. 61-67.

Салига Н.О. Функціонування антиоксидантної системи щурів за дії L-глутамінової кислоти на фоні експериментального стресу // Харківський університет Каразіна. – 2013. – Вип.17. –  №1056. – С. 28-32.

Салига Н., Іскра Р. Активність глутатіонзалежних ензимів у щурів за впливу окремих амінокислот та дії стресу // Вісник Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. – 2014. – Том1 (17). – С. 43-47.

 

До початку конференції залишилось

Корисна інформація

Журнал Біологія тварин

Спецрада

Конференції

Інститут пропонує

Публічна інформація