АМІВІТ


Патент України № 59320
Склад: А, Д3, Е, дистильована вода, фосфоліпідний емульгатор олії, лізин і метіонін, цинк оцтовокислий, кобальт оцтовокислий, натрію селеніт .
Комплексний вітамінний препарат

АНТОКСАН


AntoksanПатент України № 67102
Склад: інтерферон, селеніт натрію, β-каротин, β-каротин, олія рослинна очищена.
Імунотропний лікувально-профілактичний препарат пролонгованої дії, забезпечує підвищення продуктивності і збереженості тварин та покращення якості продукції тваринництва.

ВІРОН


VironПатент України № 21297
Склад: ізатизон, хлорофіліпт, вітаміни А, Д3, Е, лецитин.
Комплексний антивірусний, антибактеріальний, антигрибковий та імунномодулюючий препарат, що володіє широким спектром дії. Препарат забезпечує високий лікувально-профілактичний, протизапальний і антигістамінний ефекти, підвищує резистентність організму тварин. При застосуванні препарат легко проникає через біологічні бар’єри, блокує репродукцію вірусів, пригнічує розмноження патогенних мікроорганізмів. Препарат малотоксичний.
Препарат застосовують при інфекціях дихальних шляхів, розладах шлунково-кишкового тракту, захворювання жовчовивідних шляхів, інфекції нирок та сечовивідних шляхів, інфікованих ранах, змішаних інфекціях, ефективний при ендометритах та маститах різної етіології, невстановленій антибіотикограмі і не виділеному збуднику. Вірон ефективний при післяопераційних ускладненнях та для профілактики і лікування інфекцій у молодняку тварин.

ГЕПАЛЕН


Патент України № 73865
Склад: сквален, вітамін Е, твін-80, лецитин, водний екстракт розторопші плямистої.
Препарат володіє пролонгованою гепатопротекторною та антиоксидантною дією. Може бути застосований для лікування тварин при захворюваннях печінки різної етіології та відновлення продуктивності сільськогосподарських тварин.

ГЛУЦИСАРГІН


Патент України № 93238
Склад: олія розторопші, вітамін Е, глутамінова кислота, цистеїн, аргінін, сквален, лецитин, твін.
Препарат пролонгованої, імуномоделюючої та антиоксидантної дії. Може бути застосовним у тваринницьких господарствах для швидкої адаптації організму в стресових умовах, для лікування тварин з пониженим антиоксидантним та імунним статусом, а також при порушенні функції печінки.

ГЛУТАРОП


Патент України № 86353
Склад: олія розторопші, глутамінова кислота, цистеїн, вітамін Е, сквален, лецитин, твін.
Препарат пролонгованої імуномодудюючої та антиоксидантну дії для лікування тварин із зниженим антиоксидантним та імунним статусом, а також – при порушенні функції печінки. Забезпечує організм тварин, крім жиророзчинних вітамінів, силімарином, який є головним діючим компонентом розторопші плямистої та має антиоксидантну дію і гальмує реакції пероксидного окислення ліпідів.

ІНТЕРФЛОК


Патент України № 19309 від 15.12.2006
Препарат для підвищення антиоксидантного статусу та імунного потенціалу у сільськогосподарських тварин.
Склад: комплекс вітамінів А, D3, Е у формі препарату «Тривіт», селеніт натрію та сухий сумарний інтерферон великої рогатої худоби, ефірний розчин лецитину і поверхнево активну речовину твін.

КОВІСЦИН


KoviscynПатент України № 95901
Склад: вітаміни A, D3, E аргінін, фосфоліпідний емульгатор в олії, Селен, Кобальт, Цинк.
Імунотропний ліпосомальний препарат, що відноситься до імунотропних лікарських засобів пролонгованої дії, які підвищують адаптаційну здатність та імунобіологічну реактивність в організмі тварин, стимулюють активність системи антиоксидантного захисту, проявляють виражений антистресовий вплив, сприяють нормалізації вітамінного та мінерального обміну та підвищують продуктивність с/г тварин.

ЛІПОГЕН


LipogenПатент України № 55968, ТУ У 24.4.30995014.002-2003
Склад: гентаміцин; вітаміни А, Д3, Е, емульгатори.
Комплексний препарат пролонгованої дії, ефективний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, у тому числі штамів стійких до стрептоміцину, канаміцину, мономіцину. Препарат діє бактерицидно на штами стафілококів, стійких до пеніциліну, менш активний по відношенню до різних видів стрептококів і грамнегативних коків. Ліпоген не діє на грибки, віруси, найпростіші. При внутрішньом’язовому введенні препарат добре і швидко всмоктується. Бактерицидна концентрація у сироватці крові виявляється через 1-2 години і зберігається впродовж 24 годин після введення. У терапевтичних концентраціях препарат проявляє свою дію у тканинах нирок, легенів, у перитонеальному і плевральному ексудатах.
Препарат застосовують при набряковій хворобі свиней, розладах шлунково-кишкового тракту, сепсисі, перитоніті, менінгіті, інфекційно-запальних захворюваннях органів дихання, нирок, сечовивідних шляхів (піелонефрит, цистит, уретрит), при гострому і хронічному кон’юнктивітах, дерматитах, маститах.

ЛІПОФЛОК


LipoflokПатент України № 15776
Склад: офлоксацин; вітаміни А, Д3, Е, лецитин.
Комплексний препарат пролонгованої дії, ефективний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів. Препарат діє бактерицидно на штами стафілококів, стійких до пеніциліну, не діє на грибки, найпростіші. При внутрішньом’язовому введенні препарат добре і швидко всмоктується. Бактерицидна концентрація у сироватці крові виявляється через 1-2 години і зберігається впродовж 48 годин після введення препарату. У терапевтичних концентраціях ліпофлок проявляє свою дію у тканинах нирок, легенів, у перитонеальному і плевральному ексудатах.
Препарат застосовують при розладах шлунково-кишкового тракту, сепсисі, перитоніті, менінгіті, інфекційно-запальних захворюваннях органів дихання, нирок, сечовивідних шляхів (піелонефрит, цистит, уретрит), при гострому і хронічному кон’юнктивітах, дерматитах, маститах.

ЛІПОВІТ


LipovitПатент України № 42011
ТУ У 24.4-30995014-007:2011
Склад: вітаміни А, D3, Е, ненасичені жирні кислоти, Zn, Cu, Co, Se, емульгатори.
Препарат сприяє росту і розвитку молодняку тварин, нормалізує обмін речовин, запобігає рахіту, підвищує стійкість тварин до інфекційних захворювань. Для підвищення середньодобових приростів, при авітамінозах, гіповітамінозах, захворюваннях різної етіології, вагітним тваринам в останній місяць вагітності.

MIМЕТОН-Н


Mimeton NПатент України № 63410
Склад: нафтизін, прозерін, окситоцин,емульгатори, вітаміни А, Д3, Е.
Комплексний гормонально-вітамінний препарат пролонгованої дії, для лікування ендометритів, стимуляції відокремлення посліду та профілактики його затримки у корів. Препарат забезпечує посилення проліферативних і секреторних процесів у ендометрії на фоні підвищення тонусу матки. Пролонгована дія компонентів препарату зумовлює ендогенне виділення простагландинів, які додатково стимулюють тонус матки, забезпечує посилення дії ферментних систем (тканинних протеїназ), що сприяє послабленню зв’язку плаценти з слизовою оболонкою матки. Міметон-Н володіє здатністю посилювати скорочення міоепітелію молочних залоз, що стимулює виділення молока.
Препарат застосовують при затримці посліду у корів, що виключає механічне його відділення та запобігає екзогенному інфікуванню, а також при рефлекторній агалактії. При застосуванні “Miметону-Н” для лікування ендометритів суттєво скорочуються терміни лікування, забезпечується ефективна регенерація ендометрію, підвищується відсоток заплідненості.

СЕЛВІТ


SelvitПатент України № 84420
Склад: вітаміни А, Д3, Е, фосфоліпідний емульгатор в олії, лізин, метіонін, селен.
Препарат пролонгованої дії з імунотропними властивостями, які забезпечують нормалізацію метаболічних умов, коригують імунодефіцит ний стан, підвищують резистентність та продуктивність сільськогосподарських тварин.

СЕЛЦИВІТ


SeltcyvitПатент України № 92914
Склад: вітаміни A, D3, E, аргінін, Селен, Цинк, фосфоліпідний емульгатор в олії
Імунотропний лікарський засіб пролонгованої дії, з імуномоделюючою та антиоксидантною дією

ЦИВІТАР


TcyvitarПатент України № 84410
ТУ У 21.2-30995014-001:2014.
Склад: вітаміни A, D3, E, фосфоліпідний емульгатор в олії, аргінін, Цинк.
Імунотропний лікарський засіб пролонгованої дії, що забезпечує нормалізацію метаболічних умов, коригує імунодефіцитний стан, підвищує резистентність та продуктивність сільськогосподарських тварин.

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect